Elastyczne i szybkie pożyczki
Zadzwoń i sprawdź
naszą ofertę
obrazek

Warunki pożyczki

 Aby uzyskać pożyczkę, musisz spełniać następujące warunki:
- być obywatelem Polski w wieku od 18 lat i posiadać ważny dokument tożsamości z numerem PESEL,
- posiadać pełną zdolność do czynności prawnych,
- posiadać źródło dochodu niezbędne do spłaty pożyczki,
- posiadać aktywny numer telefonu.

RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, pamiętaj, że pożyczamy pieniądze na maksymalny okres do 30 dni. O kosztach naszych usług oraz warunkach umowy, informujemy Cię z góry. Zawsze namawiamy naszych klientów do terminowych rozliczeń umów, buduje to wzajemne zaufanie i nie powoduje żadnych dodatkowych kosztów. Terminowa realizacja umowy pozwala także na skorzystanie z programu lojalnościowego i uzyskania rabatów na kolejne pożyczki. Istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty, w takim przypadku pobierana jest dodatkowa opłata.

Przedłużenie spłaty pożyczki nie odbywa się automatycznie i jest zależne od woli klienta. Przedłużenie terminu spłaty odbywa się po dokonaniu opłaty za przedłużenie, której wysokość zależy od kwoty pożyczki i terminu przedłużenia. O chęci przedłużenia terminu spłaty pożyczki musisz nas poinformować najpóźniej w dniu, w którym upływa termin spłaty pożyczki. Rozumiemy, że nie zawsze masz możliwość spatkania w dniu wynikającym z terminu umowy, dlatego jeżeli dokonasz spłaty dzień po Terminie spłaty, nie poniesiesz żadnych kosztów czynności upominawczych i windykacyjnych. Zachęcamy jednak do kontaktu w dni poprzedzające termin spłaty pożyczki. Koszty pożyczki mogą wzrosnąć tylko wtedy, jeśli nie dokonasz spłaty pożyczki w terminie. W takim przypadku, naliczone zostaną odsetki karne, jak również będziemy zmuszeni obciążyć Cię kosztami czynności windykacyjnych.

W przypadku opóźnienia w spłacie Pożyczki, Pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia odsetek za zwłokę w wysokości czterokrotnej wysokości stopy kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego oraz podjęcia działań mających na celu zwrot Pożyczki przez Pożyczkobiorcę. W szczególności Pożyczkodawca wezwie Pożyczkobiorcę do zapłaty telefonicznie lub wysyłając wiadomość SMS, e-mail lub pisemne wezwania do zapłaty. Pożyczkobiorca zostanie obciążony kosztami przesłania drogą pocztową każdego pisemnego wezwania do zapłaty, w wysokości 50 PLN, po upływie 30 dni kalendarzowych od upływu terminu spłaty Pożyczki. Kosztami dochodzenia zwrotu Pożyczki na drodze postępowania sądowego zostanie obciążony Pożyczkobiorca. Dokładne informacje na temat kosztów wynikających z niedotrzymania warunków umowy, dostępne są w dziale REGULAMIN.

Przedłużający się brak spłaty pożyczki może skutkować zgłoszeniem Twojego zadłużenia do Biura Informacji Kredytowej (BIK) i/lub Biur Informacji Gospodarczej. Jesteśmy zwolennikami współpracy na zasadach partnerskich, dlatego nasi pracownicy zrobią wszystko co w ich mocy, żeby dojść z Tobą do porozumienia. Zatrudnieni przez nas specjaliści od spraw windykacji, posiadają odpowiednie doświadczenie i wykonują czynności windykacyjne zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz z należytą starannością profesjonalisty. Nasza firma działa w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Działamy w sposób bezpieczny i odpowiedzialny. Mamy na uwadze dobro i zadowolenie naszych Klientów, zarówno tych, którzy już skorzystali z naszych usług, jak i tych potencjalnych, którzy dopiero staną się naszymi partnerami.

obrazek
opinie naszych klientow
 • Wysłałem SMS i już po kilku sekundach zadzwonił do mnie konsultant w sprawie pożyczki. Nie poniosłem żadnych dodatkowych opłat za rozmowę telefoniczną z konsultantem, pomimo długiej rozmowy. Długa rozmowa, pozwoliła mi świadomie podjąć…
  Janusz Maj
 • Kwota pożyczki wyższa, niż po wstępnej weryfikacji, na bardzo dobrych warunkach. Właśnie na tym mi zależało!
  Piotr Kurek
 • Potrzebowałam pieniądze na dwa miesiące, gdyż straciłam pracę. Wysłałem SMS, a kiedy zadzwonił konsultant ustaliłam warunki jakich się nie spodziewałam. Bez problemów spłaciłam pożyczkę i mogę polecić tą firmę.
  Karolina Jasińska
 • Szybka wpłata gotówki na moje konto, pomimo zadłużenia w innych firmach pozwoliła mi na wyjście z problemów.
  Irena Gruszewska
 • Polecam ze względu na takie szczegóły jak dyskrecja i uczciwość. Potrzebowałam gotówki tylko na kilka dni. Do dzisiaj nikt nie wie, że miałam pożyczkę.
  Klaudia Susin
 • Jestem stałym klientem, już klika razy korzystałem tutaj z pożyczki i mogę powiedzieć, że wiele razy mi pomogła. Zawsze mogę liczyć na pomoc, za każdym razem na lepszych warunkach.
  Wacław Juszkiewicz