Elastyczne i szybkie pożyczki
Zadzwoń i sprawdź
naszą ofertę
obrazek

Oferta i usługi

Nordycka Grupa Finansowa "PENGAR" sp. z o.o. w swoim portfolio posiada m.in., ofertę krótkoterminowych pozabankowych pożyczek pieniężnych. Świadczymy tą usługę, bez zbędnych formalności i zaświadczeń. W prosty i bezpieczny sposób oferujemy naszym klientom pożyczki niewielkich sum pieniędzy w możliwie najkrótszym czasie.
Dzięki przejrzystej, intuicyjnej i łatwej w obsłudze stronie internetowej, daliśmy Ci możliwość szybkiego sprawdzenia oferty pożyczki poprzez symulator pożyczki gotówkowej oraz swojej zdolności spłaty pożyczki.
Sam decydujesz jaką kwotę pieniędzy i na jak długo potrzebujesz. Tak elastyczne warunki pożyczek są niemożliwe do zrealizowania w tradycyjnych bankach. Nasza oferta stanowi wygodną alternatywę dla pożyczek bankowych.
Zanim podejmiesz decyzję o pożyczce, już wiesz jaki będzie jej łączny koszt. Przygotowaliśmy dla Ciebie kalkulator, umożliwiający Ci w łatwy, szybki i wygodny sposób obliczyć koszt pożyczki. Żadnych ukrytych opłat, drobnych druczków czy nieprzyjemnych niespodzianek.
Przygotowana przez nas oferta oraz rozwiązania są sprawdzone i przemyślane.
Udzielamy pożyczek na okres do 30 dni, z możliwością przedłużenia terminu zwrotu, co daje bezpieczeństwo i wygodę.
Posiadmy także ofertę pożyczek długoterminowych, z możliwością ratalnej spłaty. Pożyczki takie są przygotowywane indywidualnie do potrzeb i możliwości klienta.
Wszystkie dane przesyłane do nas są zabezpieczone, przed dostępem osób niepowołanych, opracowywane anonimowo oraz nie zostają one zapisane, ani udostępnione osobom trzecim bez Twojej zgody.
Zawsze udzielamy wszelkich dodatkowych informacji na temat obsługi pożyczki oraz zapewniamy pełną, maksymalną dyskrecję.

WYŚLIJ SMS O TREŚCI: TC.PENGAR
NA NUMER: 75068 (koszt sms-a 6,15 pln brutto)
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Jak uzyskać pożyczkę?
WYŚLIJ SMS O TREŚCI: TC.GOTOWKA
NA NUMER: 79068 (koszt sms-a 11,07 pln brutto)
W treści sms-a wpisz swoje dane:
Imię i Nazwisko/pesel/dokładny adres/numer dowodu osobistego

 

obrazek
opinie naszych klientow
 • Kwota pożyczki wyższa, niż po wstępnej weryfikacji, na bardzo dobrych warunkach. Właśnie na tym mi zależało!
  Piotr Kurek
 • Jestem stałym klientem, już klika razy korzystałem tutaj z pożyczki i mogę powiedzieć, że wiele razy mi pomogła. Zawsze mogę liczyć na pomoc, za każdym razem na lepszych warunkach.
  Wacław Juszkiewicz
 • Potrzebowałam pieniądze na dwa miesiące, gdyż straciłam pracę. Wysłałem SMS, a kiedy zadzwonił konsultant ustaliłam warunki jakich się nie spodziewałam. Bez problemów spłaciłam pożyczkę i mogę polecić tą firmę.
  Karolina Jasińska
 • Szybka wpłata gotówki na moje konto, pomimo zadłużenia w innych firmach pozwoliła mi na wyjście z problemów.
  Irena Gruszewska
 • Polecam ze względu na takie szczegóły jak dyskrecja i uczciwość. Potrzebowałam gotówki tylko na kilka dni. Do dzisiaj nikt nie wie, że miałam pożyczkę.
  Klaudia Susin
 • Wysłałem SMS i już po kilku sekundach zadzwonił do mnie konsultant w sprawie pożyczki. Nie poniosłem żadnych dodatkowych opłat za rozmowę telefoniczną z konsultantem, pomimo długiej rozmowy. Długa rozmowa, pozwoliła mi świadomie podjąć…
  Janusz Maj