Elastyczne i szybkie pożyczki
Zadzwoń i sprawdź
naszą ofertę
obrazek
FAQ


Aby uzyskać pożyczkę. musisz spełniać następujące warunki:
- być obywatelem Polski w wieku od 18 lat i posiadać ważny dokument tożsamości z numerem PESEL.
- posiadać źródło dochodu niezbędne do spłaty pożyczki.
- posiadać aktywny numer telefonu.

Tak. ale jest to tylko jednorazowy koszt w wysokości: 6.15 pln brutto. któy pozwoli Ci bezpłatnie rozmawiaćna nasz koszt z konsultantem. Po wysłaniu SMS. skontaktuje się z Tobą nasz konsultant na NASZ koszt! Tak więc za rozmowę nie poniesiesz żadnych kosztów.

Tak. ale jest to tylko jednorazowy koszt przed udzieleniem pożyczki. uruchamiający procedurę weryfikacji w celu udzielenia pożyczki. w wysokości: 11.07 pln brutto.

 

Aby uzyskać pożyczkę wystarczy Dowód Osobisty lub inny dokument tożsamości z numerem PESEL oraz aktywny numer telefonu. Nie wymagamy zaświadczeń o zarobkach. umów o pracę. potwierdzeń dochodów. czy innych dokumentów. Numer telefonu jest niezbędny do pozytywnej weryfikacji Klienta i do dalszych kontaktów z Klientem.

 

Tak. Posiadanie kredytu czy pożyczki w banku lub innej instytucji finansowej jest prywatną sprawą Klienta.
Nie wnikamy w historię kredytową naszych Klientów. Podpisując z nami umowę wierzymy. że Klient posiada źródło dochodu lub oszczędności pozwalające mu spłacić pożyczkę.

 

W tym samym czasie można otrzymać tylko jedną pożyczkę. Jeżeli jej spłata nastąpi terminowo i zgodnie z umową. przewidujemy możliwość udzielenia kolejnej pożyczki na wyższą kwotę i na lepszych warunkach. Dokładne informacje na ten temat. przedstawią nasi konsultanci w trakcie rozmowy telefonicznej.

 

Tak. W umowie pożyczki pieniężnej znajdują się informacje dotyczące możliwości wcześniejszej spłaty i kosztów udzielenia pożyczki. jednak wcześniejsza spłata pożyczki nie uprawnia do obniżenia jej kosztów.

 

Każda decyzja o udzieleniu pożyczki jest podejmowana indywidualnie. Jeżeli wcześniejsza spłata nastąpiła terminowo i zgodnie z umową. przewidujemy możliwość udzielenia kolejnej pożyczki. Nasi stali Klienci mają możliwość. uzyskania większych pożyczek. na preferencyjnych warunkach. Informacji na ten temat. udzielają nasi konsultanci w trakcie rozmowy telefonicznej.

Każda decyzja o udzieleniu pożyczki wymaga weryfikacji Klienta i jest podejmowana indywidualnie. Nasi stali klienci mają możliwość. uzyskania większych pożyczek. na preferencyjnych warunkach. Aby uzyskać dokładną informację wyślij SMS o treści: TC.PENGAR na numer 75068 (koszt sms-a 6.15 pln brutto). Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przedstawi dokładne warunki.

Nie. Wysłanie SMS. pozwoli naszemu konsultantowi skontaktować się z Tobą w sprawie pożyczki.

 

Tak. jednak dopiero po podpisaniu umowy o udzielenie pożyczki pieniężnej.

Każdy Klient jest traktowany indywidualnie. W trakcie weryfikacji kożystamy z różnych systemów i baz danych. jednak ostateczna decyzja o udzieleniu pożyczki jest podejmowana bez względu na wynik weryfikacji. Zgodnie z umową o udzielenie pożyczki pieniężnej przewidujemy możliwość weryfikacji w różnych bazach danych. mamy także prawo wpisać Klienta do Rejestru Dłużników. jednak traktujemy to jako ostateczność.

Decyzja podejmowana jest niezwłocznie po weryfikacji Klienta.

Do kwoty 2000 złotych nie jest wymagany zastaw lub poręczenie. Zabezpieczeniem pożyczki do kwoty 2000 złotych jest weksel in-blanco. wraz z deklaracją wekslową. W przypadku pożyczek na kwoty powyżej 2000 złotych. warunki pożyczki są ustalane indywidualnie i mogą wymagać zastawu lub poręczenia.
W celu uzyskania dokładnych informacji na ten temat wyślij SMS o treści: TC.PENGAR na numer 75068 (koszt sms-a 6.15 pln brutto).
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h.

Tak. Jednak najczęściej udzielamy pożyczek na okres do 30 dni. Przewidujemy także możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki. W celu uzyskania dokładnych informacji na ten temat wyślij SMS o treści: TC.PENGAR na numer 75068 (koszt sms-a 6.15 pln brutto).
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h.

 

Tak. Udzielamy pożyczek pieniężnych w formie gotówki. Pieniądze mogą zostać dostarczone na wskazany adres i zostają przekazane przy podpisaniu umowy o udzielenie pożyczki pieniężnej. W celu uzyskania dokładnych informacji na ten temat wyślij SMS o treści: TC.PENGAR na numer 75068 (koszt sms-a 6.15 pln brutto).
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h.

Tak. Udzielamy pożyczek w domu Klienta. W celu uzyskania dokładnych informacji na ten temat wyślij SMS o treści: TC.PENGAR na numer 75068 (koszt sms-a 6.15 pln brutto).
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Tak. Przewidujemy możliwość przedłużenia terminu spłaty. w takim przypadku pobierana jest dodatkowa opłata.
Przedłużenie terminu spłaty pożyczki nie odbywa się automatycznie i zależy od woli Klienta. Przedłużenie terminu spłaty odbywa się po dokonaniu opłaty za przedłużenie. której wysokość zależna jest od kwoty pożyczki i terminu przedłużenia. O chęci przedłużenia terminu spłaty pożyczki musisz nas poinformować najpóźniej w dniu. w którym upływa termin spłaty pożyczki. W celu uzyskania dokładnych informacji na ten temat wyślij SMS o treści: TC.PENGAR na numer 75068 (koszt sms-a 6.15 pln brutto).
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h.

Rozumiemy. że nie zawsze masz możliwość spłaty pożyczki lub spotkania w dniu wynikającym z terminu umowy. dlatego jeżeli dokonasz spłaty dzień po terminie ustalonym w umowie. nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów wynikających z czynności upominawczych i windykacyjnych. Jednak musisz nas o tym poinformować w dni poprzedzające termin spłaty pożyczki.

Najczęstszymi powodami odrzucenia wniosku o pożyczkę są:

- masz mniej niż 18 lat
- nie posiadasz dokumentu tożsamości z numerem PESEL
- nie posiadasz nadanego numeru PESEL
- nie jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej
- masz niespłaconą poprzednią pożyczkę w pengar.pl
- Twój wniosek o udzielenie pożyczki zawiera błąd
- Twój telefon jest nieaktywny
- weryfikacja Twoich danych nie przebiegła pomyślnie
- podałeś niepełne. nieprawdziwe dane. lub pomyliłeś się przy wypełnianiu wniosku.

Niestety. ale nie. Aby uzyskać pożyczkę wymagane jest zaznajomienie się i akceptacja wszystkich postanowień regulaminu.

Tak. Do zawarcia umowy. nie wymagamy podpisu współmałżonka.

obrazek
opinie naszych klientow
 • Potrzebowałam pieniądze na dwa miesiące, gdyż straciłam pracę. Wysłałem SMS, a kiedy zadzwonił konsultant ustaliłam warunki jakich się nie spodziewałam. Bez problemów spłaciłam pożyczkę i mogę polecić tą firmę.
  Karolina Jasińska
 • Kwota pożyczki wyższa, niż po wstępnej weryfikacji, na bardzo dobrych warunkach. Właśnie na tym mi zależało!
  Piotr Kurek
 • Szybka wpłata gotówki na moje konto, pomimo zadłużenia w innych firmach pozwoliła mi na wyjście z problemów.
  Irena Gruszewska
 • Polecam ze względu na takie szczegóły jak dyskrecja i uczciwość. Potrzebowałam gotówki tylko na kilka dni. Do dzisiaj nikt nie wie, że miałam pożyczkę.
  Klaudia Susin
 • Jestem stałym klientem, już klika razy korzystałem tutaj z pożyczki i mogę powiedzieć, że wiele razy mi pomogła. Zawsze mogę liczyć na pomoc, za każdym razem na lepszych warunkach.
  Wacław Juszkiewicz
 • Wysłałem SMS i już po kilku sekundach zadzwonił do mnie konsultant w sprawie pożyczki. Nie poniosłem żadnych dodatkowych opłat za rozmowę telefoniczną z konsultantem, pomimo długiej rozmowy. Długa rozmowa, pozwoliła mi świadomie podjąć…
  Janusz Maj