Elastyczne i szybkie pożyczki
Zadzwoń i sprawdź
naszą ofertę
obrazek

Przedłużenie terminu spłaty pożyczki

1. Pożyczkodawca przyjmuje możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki. Przedłużenie spłaty pożyczki nie odbywa się automatycznie i jest zależne od woli klienta.
2. Przedłużenie terminu spłaty odbywa się po dokonaniu opłaty za przedłużenie, której wysokość zależy od kwoty pożyczki i terminu przedłużenia. O chęci przedłużenia terminu spłaty pożyczki pożyczkobiorca zobowiązany jest poinformować najpóźniej w dniu, w którym upływa termin spłaty pożyczki.
3. Informacja o chęci przedłużenia pożyczki może być wysłana za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego w dziale KONTAKT, przesłana pocztą tradycyjną na adres siedziby pożyczkodawcy, przekazana telefonicznie w trakcie rozmowy z naszym konsultantem, za pomocą KEK i osobiście. W trosce o jakość usług, wszystkie rozmowy telefoniczne prowadzone z konsultantami, mogą być rejestrowane.

obrazek
opinie naszych klientow
 • Polecam ze względu na takie szczegóły jak dyskrecja i uczciwość. Potrzebowałam gotówki tylko na kilka dni. Do dzisiaj nikt nie wie, że miałam pożyczkę.
  Klaudia Susin
 • Wysłałem SMS i już po kilku sekundach zadzwonił do mnie konsultant w sprawie pożyczki. Nie poniosłem żadnych dodatkowych opłat za rozmowę telefoniczną z konsultantem, pomimo długiej rozmowy. Długa rozmowa, pozwoliła mi świadomie podjąć…
  Janusz Maj
 • Potrzebowałam pieniądze na dwa miesiące, gdyż straciłam pracę. Wysłałem SMS, a kiedy zadzwonił konsultant ustaliłam warunki jakich się nie spodziewałam. Bez problemów spłaciłam pożyczkę i mogę polecić tą firmę.
  Karolina Jasińska
 • Kwota pożyczki wyższa, niż po wstępnej weryfikacji, na bardzo dobrych warunkach. Właśnie na tym mi zależało!
  Piotr Kurek
 • Jestem stałym klientem, już klika razy korzystałem tutaj z pożyczki i mogę powiedzieć, że wiele razy mi pomogła. Zawsze mogę liczyć na pomoc, za każdym razem na lepszych warunkach.
  Wacław Juszkiewicz
 • Szybka wpłata gotówki na moje konto, pomimo zadłużenia w innych firmach pozwoliła mi na wyjście z problemów.
  Irena Gruszewska